KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166128

nr 1716 6128

Knut Norman

(1896-1977), Sverige

Oljemålning, Knut Norman (1896-1977), Signerad, Sverige. Torg. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 50x60

Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 19:17:23

Knut Norman

Läs mer om Knut Norman